List motywacyjny Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego | StartCV.pl

List motywacyjny Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

List motywacyjny Kierownik Budowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierownika Działu Finansowego i Administracyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierownik Działu Finansowego i Administracyjnego.

Kierownik finansowy i administracyjny w swej pracy zajmuje się finansami firmy. Bez względu czy jest to przedsiębiorstwo prywatne czy państwowe musi ściśle przestrzegać dyscypliny finansowej. Bezpośrednim przełożonym pracownika jest dyrektor generalny, zastępca dyrektora generalnego ds. finansowych lub główny księgowy. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku jest organizowanie, koordynowanie a także nadzorowanie pracy całego działu finansowego. Opracowuje plany i programy finansowe, zakłada i opiniuje budżet przedsiębiorstwa, analizuje koszty i przepływ gotówki w firmie. Zajmuje się również prowadzeniem analizy kondycji finansowej firmy, opracowuje sprawozdania i raporty z własnej pracy oraz informuje kierownictwo o finansowej działalności firmy.Osoba na stanowisku kierownika finansowo administracyjnego pracuje w głównej mierze samodzielnie we własnym biurze. Jednak otacza się grupą współpracowników, z którymi musi umieć współdziałać i którymi musi umieć kierować. Praca na stanowisku kierownika wymaga bezpośrednich kontaktów nie tylko w podwładnymi ale także z kierownictwem firmy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia