List motywacyjny Kierownik Sklepu | StartCV.pl

List motywacyjny Kierownik Sklepu

List motywacyjny Kierownik Działu Zaopatrzenia i Dystrybucji
1 lipca 2018
List motywacyjny Kominiarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kierownik Sklepu

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Sklepu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kierownika Sklepu został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kierownika Sklepu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kierownika Sklepu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kierownika Sklepu:

CV Kierownik Sklepu | Podanie o pracę Kierownik Sklepu
 

 

Opis zawodu Kierownik Sklepu

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kierownik Sklepu.

Praca na stanowiska kierownika sklepu polega na dbaniu o codzienne funkcjonowanie sklepu. Do jego obowiązków należy kontrolowanie pracy pracowników, wydawanie im poleceń oraz ich egzekwowanie, kontrola czasu pracy, ewidencja urlopów i delegowanie pracowników na urlopy. Kierownik sklepu zajmuje się również rozmowami z przedstawicielami handlowymi, negocjowaniem rabatów i gratisów w zamian za zamówienia. Kontroluje również ilość towaru na sklepie i magazynie, zamawia brakujący towar oraz planuje zakupy towarów sezonowych. Osoba na tym stanowisku zajmuje się również zatrudnianiem nowych pracowników, przyznawaniem premii, dawaniem pochwał i nagan za nieprawidłową pracę. Praca jest wymagająca ale daje dużą satysfakcję i możliwość wykazania się. Pracodawcy od kierownika sklepu nie wymagają wyższego wykształcenia. Ważne jest doświadczenie oraz umiejętności organizacyjne. Osoba na tym stanowisku ma częste kontakty z ludźmi. Są to podlegli pracownicy, kontrahenci, przedstawiciele handlowi, klienci oraz przełożeni. Głównym szefem jest właściciel sklepu lub menadżer sieci sklepów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia