List motywacyjny Kominiarz | StartCV.pl

List motywacyjny Kominiarz

List motywacyjny Kierownik Sklepu
1 lipca 2018
List motywacyjny Komornik Sądowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kominiarz

Wzór listu motywacyjnego dla Kominiarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kominiarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kominiarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kominiarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kominiarza:

CV Kominiarz | Podanie o pracę Kominiarz
 

 

Opis zawodu Kominiarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kominiarz.

Do zadań osoby pracującej na stanowisku kominiarza należy czyszczenie, udrażnianie i odgruzowywanie przewodów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych. Kominiarz dokonuje corocznych przeglądów na zlecenie administracji budynków, przygotowuje opinie i ekspertyzy dotyczące stanu przewodów. Obowiązki kominiarza są zróżnicowane i zależą od kwalifikacji. Na początku kariery kominiarskiej jest się pomocnikiem kominiarskim, który uczy się dopiero zawodu, pod nadzorem mistrza szkolącego wykonuje najprostsze czynności związane z czyszczeniem i badaniem drożności przewodów kominowych i wentylacyjnych. Może także wykonywać nieskomplikowane prace inwentaryzacyjne oraz szkice niewielkich urządzeń. Kominiarze pracują zawsze w zespołach 2-3 osobowych, składających się z ucznia czyli pomocnika, czeladnika lub mistrza. Taki skład zespołu wynika z technologii pracy oraz ścisłego podziału uprawnień, a także zróżnicowanych umiejętności każdego z członków zespołu. Kontakty z ludźmi są codzienne i poszerzają się na kolejnych szczeblach kariery zawodowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia