List motywacyjny Kontroler Wewnętrzny | StartCV.pl

List motywacyjny Kontroler Wewnętrzny

List motywacyjny Kontroler Jakości Wyrobów
1 lipca 2018
List motywacyjny Kosmetyczka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kontroler Wewnętrzny

Wzór listu motywacyjnego dla Kontrolera Wewnętrznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kontrolera Wewnętrznego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kontrolera Wewnętrznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kontrolera Wewnętrznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kontrolera Wewnętrznego:

CV Kontroler Wewnętrzny | Podanie o pracę Kontroler Wewnętrzny
 

 

Opis zawodu Kontroler Wewnętrzny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kontroler Wewnętrzny.

Osoba zajmująca stanowisko kontrolera wewnętrznego, znana jest także pod nazwą rewident oraz audytor. Jego zadaniem jest kontrola nad działalnością banku lub jego komórki, czyli badanie zgodności jego działania z aktami prawnymi oraz obowiązującymi zasadami, ustalonymi przez władze banku. W związku z tym powinien on być doskonale poinformowany w kwestii całej problematyki banku. Do najważniejszych obowiązków kontrolera należy przeprowadzanie okresowych kontroli oraz przygotowanie protokołów i sprawozdań związanych z tymi kontrolami. Poza tym to w jego zakresie obowiązków znajduje się udzielanie wskazówek i rad mających na celu bezpieczeństwo operacji bankowych oraz poprawę jakości usług oferowanych przez bank. Praca kontrolera wewnętrznego polega na samodzielnym kompletowaniu informacji i dokumentów. Jednak w zasadzie jest to praca w grupie osób, gdyż cały zebrany materiał omawiany i analizowany jest w grupie dwóch, trzech osób wchodzących w skład zespołu kontrolerów. Charakter zawodu jest niestety dla osób go wykonujących czynnikiem obciążającym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia