List motywacyjny Kowal | StartCV.pl

List motywacyjny Kowal

List motywacyjny Kosmetyczka
1 lipca 2018
List motywacyjny Krawiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kowal

Wzór listu motywacyjnego dla Kowala został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kowala został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kowala można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kowala

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kowala:

CV Kowal | Podanie o pracę Kowal
 

 

Opis zawodu Kowal

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kowal.

Kowal zatrudniony jest w kuźni. Jego zadaniem jest plastyczna obróbka stali, wykonywana przy pomocy ręcznych lub mechanicznych młotów kowalskich, a także: ogniska kowalskiego, kowadła, płyty kowalskiej, dziurownicy, kleszczy, narzędzi pomiarowych, przymiarów kowalskich, przecinaków, przebijaków, żłobników, osadzarek itp. W początkowej fazie prac podgrzewa on stal do górnej granicy określonej temperatury, a następnie bardzo energicznie i stosunkowo szybko kuje ją, nadając odpowiednie kształty lub prostuje, wykorzystując w tym celu płytę kowalską. Efektami pracy kowala są metalowe elementy budowlane, części składowe większych urządzeń mechanicznych oraz przedmioty ozdobne ze stali. Zawód kowala jest typowo indywidualnym zajęciem. To on samodzielnie dobiera metody wykonania powierzonego zlecenia. Niezwykle istotna w tym fachu jest wytrzymałość na wysokie temperatury, hałas, wibracje oraz długotrwały wysiłek. Praca kowala może wymagać uzdolnień plastycznych i dużej wyobraźni, szczególnie w przypadku zleceń na przedmioty ozdobne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia