List motywacyjny Krawiec | StartCV.pl

List motywacyjny Krawiec

List motywacyjny Kowal
1 lipca 2018
List motywacyjny Księgowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Krawiec

Wzór listu motywacyjnego dla Krawca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Krawca został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Krawca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Krawca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Krawca:

CV Krawiec | Podanie o pracę Krawiec
 

 

Opis zawodu Krawiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Krawiec.

Krawiec jest to osoba zajmująca się szyciem odzieży. Swoje obowiązki może wykonywać w dużym zakładzie przemysłu odzieżowego lub w mniejszej pracowni. W pierwszym przypadku jest on odpowiedzialny za fragment procesu produkcji odzieży i może pracować w różnych miejscach. Są to między innymi: wzorcownia, krojownia, szwalnia oraz wykończalnia. Jeżeli krawiec zatrudniony jest w zakładzie usługowym jego zadaniem jest pobranie miary z klienta, przygotowanie szablonu na papierze oraz wykrojenie go w materiale. Podczas zszywania poszczególnych elementów dokonuje on przymiarek mających na celu dopasowanie odzieży do figury klienta. Gotowy ubiór jest przez krawca prasowany. Zawód krawca wiąże się z kontaktami z innymi ludźmi, a intensywność i rodzaj tych kontaktów zależy od miejsca zatrudnienia krawca. Ma ono również wpływ na charakter pracy, który w większych zakładach jest zespołowy, a w mniejszych bardziej indywidualny. Kontakty ograniczają się wówczas do mistrza, współpracownika, projektanta i klienta.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia