List motywacyjny Księgowy | StartCV.pl

List motywacyjny Księgowy

List motywacyjny Krawiec
1 lipca 2018
List motywacyjny Kucharz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Księgowy

Wzór listu motywacyjnego dla Księgowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Księgowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Księgowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Księgowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Księgowego:

CV Księgowy | Podanie o pracę Księgowy
 

 

Opis zawodu Księgowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Księgowy.

Księgowy to jedna z najważniejszych osób w przedsiębiorstwie. Celem jego pracy jest prowadzenie obsługi finansowo-księgowej firmy, czyli planowanie budżetu oraz czuwanie nad jego prawidłową realizacją. W zakresie jego obowiązków jest obliczanie i rozliczanie kosztów produkcji, podatków i składek przewidzianych przepisami, a także kontrola nad wszelkimi dokumentami finansowymi firmy. W przypadku dużych zakładów tworzony jest cały dział księgowości, którym kieruje Główny Księgowy. Innymi stanowiskami, na których zatrudniani są księgowi to księgowy: bilansista, ds. kosztów, ds. rachuby płac, ds. rozrachunków, i księgowy ds. zapasów. Każde z tych stanowisk wykonuje czynności związane z różnymi płaszczyznami finansowymi firmy. Praca na stanowisku księgowego jest zajęciem rutynowym i z reguły monotonnym. Pracownik wykonuje zadania przydzielone przez przełożonych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Rzadko narażony jest na kontakty z innymi pracownikami, najczęściej polegają one na uzgadnianiu i konsultacjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia