List motywacyjny Kurator Zawodowy | StartCV.pl

List motywacyjny Kurator Zawodowy

List motywacyjny Kulturoznawca
1 lipca 2018
List motywacyjny Lakiernik Samochodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Kurator Zawodowy

Wzór listu motywacyjnego dla Kuratora Zawodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Kuratora Zawodowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Kuratora Zawodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Kuratora Zawodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kuratora Zawodowego:

CV Kurator Zawodowy | Podanie o pracę Kurator Zawodowy
 

 

Opis zawodu Kurator Zawodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Kurator Zawodowy.

Głównym celem działań kuratora zawodowego jest szeroko rozumiana pomoc doradcza i socjalna oraz wsparcie i opieka nad powierzonymi przez sąd podopiecznymi. Najczęściej osobami, za które odpowiedzialny jest kurator zawodowy są osoby dorosłe i nieletnie popełniające przestępstwa, a także dzieci i ich rodzice lub opiekunowie, pochodzący z rodzin patologicznych. Kurator zawodowy zajmuje się organizowaniem i kontrolowaniem pracy podopiecznych, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych oraz świadczenie pomocy osobom zwalnianym z zakładów karnych, wychowawczych lub poprawczaków. Jest on odpowiedzialny za prawidłowy przebieg dozorów i nadzorów przeprowadzanych na terenie swojego działania. W swojej pracy często spotyka się z problemami związanymi z uzależnieniami, chorobami lub problemami rodzinnymi.Kurator zawodowy wykonuje swoje obowiązki samodzielnie. Od niego zależy wybór metody oddziaływania na podopiecznych. Sukces w tej branży zależy od przedsiębiorczości, inicjatywy, pomysłowości i charakteru kuratora.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia