List motywacyjny Lakiernik Samochodowy | StartCV.pl

List motywacyjny Lakiernik Samochodowy

List motywacyjny Kurator Zawodowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Lekarz
16 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Lakiernik Samochodowy

Wzór listu motywacyjnego dla Lakiernika Samochodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Lakiernika Samochodowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Lakiernika Samochodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Lakiernika Samochodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lakiernika Samochodowego:

CV Lakiernik Samochodowy | Podanie o pracę Lakiernik Samochodowy
 

 

Opis zawodu Lakiernik Samochodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Lakiernik Samochodowy.

Lakiernik samochodowy może być zatrudniony w fabryce samochodów, gdzie jego podstawowym zadaniem będzie staranne i fachowe przygotowanie i polakierowanie powierzchni nowego samochodu. Jeżeli miejscem zatrudnienia lakiernika jest prywatny zakład lakierniczy do jego zasadniczych obowiązków może należeć: oczyszczenie z rdzy i brudu powierzchni przeznaczonych do lakierowania, ochrona części pozostałych, wyrównanie pofałdowanego nadwozia masami uszczelniającymi, polerowanie i nałożenie podkładu. Większość prac lakierniczych wykonywana jest za pomocą narzędzi prostych – szlifierek i polerek oraz bardziej specjalistycznych, jak p[pistolet pneumatyczny i mierniki. Zawód lakiernika może być wykonywany indywidualnie lub zespołowo. Czynności przygotowawcze najczęściej wykonują pomocnicy lub uczniowie. Właściwym lakierowaniem i doborem odpowiedniego lakieru zajmuje się czeladnik lub mistrz. W przypadku pracy w fabryce samochodów zakres obowiązków uzależniony jest od zajmowanego przy taśmie produkcyjnej stanowiska.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia