List motywacyjny Listonosz | StartCV.pl

List motywacyjny Listonosz

List motywacyjny Lekarz Weterynarii
1 lipca 2018
List motywacyjny Logistyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Listonosz

Wzór listu motywacyjnego dla Listonosza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Listonosza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Listonosza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Listonosza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Listonosza:

CV Listonosz | Podanie o pracę Listonosz
 

 

Opis zawodu Listonosz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Listonosz.

Listonosz jest to osoba, która pracuje na poczcie. Do jego zadań można zaliczyć: doręczania do adresata listów, paczek, gotówki, przesyłek reklamowych, telegramów, wezwań, powołań wojskowych, gazet i innych. Są dwa rodzaje listonoszy. Pierwszy zajmuje się doręczaniem paczek. W pracy posługuje się samochodem dostawczym lub osobowym, w którym przewozi do odbiorców paczki większych rozmiarów. Drugi typ zajmuje się doręczaniem listów, pieniędzy, przesyłek reklamowych, wezwań procesowych, przekazów pieniężnych itp. porusza się on środkami komunikacji zbiorowej i pieszo jeśli pracuje w dużym mieście lub motorami, rowerami ewentualnie samochodem w przypadku pracy w małych miejscowościach, gdzie zabudowa jest rozdrobiona. Listonosz pracę rozpoczyna od pobrania wszystkich przesyłek z urzędu pocztowego, następnie rozwozi je w swoim rejonie. Po powrocie z rejonu zajmuje się rozliczeniem gotówki oraz nierozniesionych paczek. Praca listonosza jest samodzielna, jedyny kontakt z ludźmi mają z odbiorcami paczek oraz podczas pobierania i zdawania korespondencji w urzędzie pocztowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia