List motywacyjny Makler | StartCV.pl

List motywacyjny Makler

List motywacyjny Magazynier
1 lipca 2018
List motywacyjny Malarz Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Makler

Wzór listu motywacyjnego dla Maklera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Maklera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Maklera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Maklera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maklera:

CV Makler | Podanie o pracę Makler
 

 

Opis zawodu Makler

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Makler.

Działając w imieniu przedsiębiorstwa zlecającego transakcję, makler pośredniczy w zawieraniu umów, negocjuje ich warunki, kontroluje przestrzeganie warunków umowy oraz sprawdza wiarygodność kontrahentów. Wyróżnia się dwa zasadnicze rodzaje maklerów: towarów oraz morskich. Zadaniem tego pierwszego jest sprawdzanie jakości oferowanych towarów oraz miejsca ich przechowywania. Makler morski natomiast, musi zorganizować miejsce na statku dla towarów, które zleceniodawca chce przetransportować. W przypadku nieodebrania towaru w odpowiednim czasie, jego zadaniem jest także organizacja licytacji tych towarów. Obowiązki zawodowe maklera wiążą się z częstymi wyjazdami służbowymi, nierzadko na dalekie odległości, także poza granice kraju. Większość obowiązków, makler może wykonywać samodzielnie, gdyż zawód ten ma charakter indywidualny. Udział innych osób ma znaczenie w przypadku przeprowadzania negocjacji oraz w celu wymiany informacji na tematy zawodowe. Bardzo częste są natomiast kontakty z klientami, co wymaga od maklera cierpliwości, wyrozumiałości i umiejętności negocjacyjnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia