List motywacyjny Marynarz Statku | StartCV.pl

List motywacyjny Marynarz Statku

List motywacyjny Manager Restauracji
1 lipca 2018
List motywacyjny Masażysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Marynarz Statku

Wzór listu motywacyjnego dla Marynarza Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Marynarza Statku został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Marynarza Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Marynarza Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Marynarza Statku:

CV Marynarz Statku | Podanie o pracę Marynarz Statku
 

 

Opis zawodu Marynarz Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Marynarz Statku.

Marynarz statku morskiego jest to osoba, która podlega pod kapitana statku lub jednego z oficerów. Jego bezpośrednim przełożonym może być również bosman. Ze względu na dużą różnorodność pracy wykonywanych przez marynarzy można wydzielić kilka podgrup, takich jak: marynarz, starszy marynarz, motorzysta, sternik, bosman czy kucharz. Każdy z nich ma przydzielony inny zakres obowiązków. Marynarze zajmują się ogólną obsługą statku począwszy od sprzątanie poprzez kontrolowanie załadunku i wyładunku towaru. Motorzysta zajmuje się obsługą silników, ich konserwacją i drobnymi naprawami. Sternik zajmuje się kontrolą kursu statku, steruje nim i wykonuje manewry zgodnie z obranym kursem. Bosman jest to osoba, która nadzoruje pracę pozostałych marynarzy. Przydziela wszystkim podwładnym zadania do wykonania i rozlicza z ich wykonania. Praca marynarza ma charakter zespołowy, przy czym wiele czynności wykonywanych jest samodzielnie. Marynarz podlega bosmanowi lub oficerowi pokładowemu, wykonuje ich polecenia i raportuje wykonane prace.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia