List motywacyjny Masażysta | StartCV.pl

List motywacyjny Masażysta

List motywacyjny Marynarz Statku
1 lipca 2018
List motywacyjny Maszynista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Masażysta

Wzór listu motywacyjnego dla Masażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Masażysty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Masażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Masażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Masażysty:

CV Masażysta | Podanie o pracę Masażysta
 

 

Opis zawodu Masażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Masażysta.

Podstawowym zadaniem masażysty jest leczenie i wspomaganie rehabilitacji w razie jej potrzeby czyli w celu zwiększenia ogólnej odporności organizmu, wspomagając procesy wypoczynkowe po wysiłku fizycznym, działając relaksacyjnie i odprężająco. Podstawowym narzędziem pracy masażysty są jego ręce. Najważniejsze czynności jakie wykonuje masażysta w swojej pracy to: ugniatanie, rozcieranie, głaskanie, wibracja oraz oklepywanie. W zależności od stanu pacjenta lub zaleceń lekarza czynności te są przez masażystę modyfikowane. Często masażysta w swojej pracy stosuje akupresurę, czyli masaż dalekowschodni, polega on na ugniataniu określonych punktów na ciele człowieka, poprzez taki ucisk aktywuje nerw i w ten sposób pobudza odpowiedni organ do prawidłowego działania. Praca na stanowisku masażysty ma charakter samodzielny, polega to na swobodnym doborze metod w zależności od indywidualnego przypadku. Masażysta w pracy ma stały kontakt z lekarzem, stosując się do jego wskazań i zaleceń. Masażysta ma indywidualny kontakt z każdym pacjentem, na tym tle może dochodzić do konfliktów z pacjentami, którzy nie stosują się do wskazań masażysty, przez co jego wysiłek idzie na marne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia