List motywacyjny Maszynista | StartCV.pl

List motywacyjny Maszynista

List motywacyjny Masażysta
1 lipca 2018
List motywacyjny Matematyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Maszynista

Wzór listu motywacyjnego dla Maszynisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Maszynisty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Maszynisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Maszynisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maszynisty:

CV Maszynista | Podanie o pracę Maszynista
 

 

Opis zawodu Maszynista

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Maszynista.

Praca maszynisty polega na prowadzeniu lokomotyw. Praca polega na obsłudze, manewrowaniu i prowadzeniu lokomotyw, które ciągną wagony pasażerskie i towarowe. Maszynista odpowiedzialny jest za prawidłowy ruch i bezpieczeństwo na torach. Odpowiada też za przewożony ładunek, bezpieczeństwo pasażerów i współpracowników. Praca maszynisty koordynowana jest przez dyspozytora lokomotywowni, u którego zgłasza się rozpoczęcie pracy oraz jej zakończenie. Maszynista wraz z pomocnikiem kontroluje ruch pociągu, prędkość oraz reaguje na znaki na torach. Kierowanie pociągiem odbywa się za pomocą pulpitu sterującego. Każda lokomotywa wyposażona jest w urządzenia mające na celu niedopuszczenie do zaśnięcia maszynisty tzw. czuwak. Praca maszynisty jest samodzielna, tylko w niektórych przypadkach maszynista otrzymuje pomocnika, który pomaga w prowadzeniu składu. W trakcie pracy komunikuje się z dyżurnymi ruchu za pomocą radiotelefonu. Maszynista musi bezgranicznie ufać współpracownikom i znakom na torach, które informują o wszelkich zakazach, nakazach i niebezpieczeństwach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia