List motywacyjny Modelka | StartCV.pl

List motywacyjny Modelka

List motywacyjny Mechanik Pojazdów Samochodowych
1 lipca 2018
List motywacyjny Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Modelka

Wzór listu motywacyjnego dla Modelki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Modelki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Modelki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Modelki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Modelki:

CV Modelka | Podanie o pracę Modelka
 

 

Opis zawodu Modelka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Modelka.

Wyróżnia się trzy, zasadnicze rodzaje modelek. Pierwszy z nich to osoby występujące podczas pokazów, prezentujące stroje i dodatki. Ich obowiązkiem jest uczestniczenie w próbach poprzedzających wydarzenie oraz podporządkowywanie się wymaganiom osób zajmujących się jej wyglądem. Fotomodelka pozuje do zdjęć reklamowych, stosując się do poleceń fotografa i stylistów. Jej zdjęcia publikowane są w różnego rodzaju pismach. Hostessy aktywnie uczestniczą w promowaniu produktów poprzez bezpośrednie kontakty z potencjalnymi klientami. Ich zadaniem jest informowanie o zaletach reklamowanych produktów i ich reklama. Często wymogiem w tym zawodzie jest znajomość języka angielskiego. Praca modelki jest ściśle związana z pracą z ludźmi. Z reguły są to: styliści, fryzjerzy, specjaliści od makijażu, choreografowie, reżyserzy i fotografowie. Modelki najczęściej związane są z agencją, która pośredniczy w kontaktach z potencjalnymi pracodawcami, informuje je o organizowanych castingach i reprezentuje jej interesy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia