List motywacyjny Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter) | StartCV.pl

List motywacyjny Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

List motywacyjny Modelka
1 lipca 2018
List motywacyjny Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Montera Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemontera)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter).

Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych czyli telemonter jest to osoba, która zajmuje się montażem urządzeń teletechnicznych oraz przyłączaniu urządzeń do istniejącej sieci. Telemonter pracuje najczęściej w terenie w budynkach prywatnych, biurach, szkołach, urzędach i innych instytucjach. Jego zadaniem jest podłączenie urządzeń do ogólnej sieci czyli od skrzynki rozdzielczej aż do urządzenia końcowego. Osoba na tym stanowisku dodatkowo zajmuje się naprawą, utrzymaniem i serwisowaniem urządzeń telekomunikacyjnych i sieci telekomunikacyjnej. Praca jest wykonywana samodzielnie lub wraz z pomocnikiem, który pomaga w pracy podając narzędzia lub przytrzymując elementy sieci. Wymagany jest również bezpośredni kontakt z przełożonymi oraz kontakt z klientem podczas prac monterskich. Praca w tym zawodzie wymaga technicznego wykształcenia oraz dobrej znajomości instalacji telekomunikacyjnych wraz z urządzeniami końcowymi. Od telemontera wymagane są zdolności manualne oraz dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia