List motywacyjny Monter Instrumentów Muzycznych | StartCV.pl

List motywacyjny Monter Instrumentów Muzycznych

List motywacyjny Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
List motywacyjny Monter Konstrukcji Budowlanych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Monter Instrumentów Muzycznych

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Instrumentów Muzycznych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Montera Instrumentów Muzycznych został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Instrumentów Muzycznych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Montera Instrumentów Muzycznych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Instrumentów Muzycznych:

CV Monter Instrumentów Muzycznych | Podanie o pracę Monter Instrumentów Muzycznych
 

 

Opis zawodu Monter Instrumentów Muzycznych

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Monter Instrumentów Muzycznych.

Monter instrumentów muzycznych w swojej pracy musi być jednocześnie stolarzem, ślusarzem, introligatorem oraz lakiernikiem. Instrumentami najczęściej wyrabianymi i naprawianymi przez montera instrumentów muzycznych są: pianina, klawesyny, skrzypce, wiolonczele, kontrabasy, gitary, harfy, trąbki, puzony, flety, klarnety, oboje, saksofony, bębny, werble, dzwony, ksylofony, wibrafony, celesty, harmonie, akordeony oraz harmonijki ustne. Do podstawowych zadań instrumentarza muzycznego należy projektowanie i wykonywanie rysunków technicznych nowych instrumentów, dobranie odpowiednich materiałów oraz precyzyjne wykonanie elementów i mechanizmów instrumentów. A w przypadku instrumentów uszkodzonych, także ekspertyza stanu technicznego, ustalenie ich wad, braków, uszkodzeń oraz stopnia zużycia. Praca instrumentarza ma charakter samodzielny. Jedynie w przypadku pracy w dużej fabryce można mówić o pracy zespołowej. Kontakty z innymi ludźmi są dosyć częste i w większości przypadków polegają na świadczeniu usług, udzielaniu odpowiedzi na pytania klientów oraz wymianie informacji pomiędzy współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia