List motywacyjny Monter Sprzętu Elektronicznego | StartCV.pl

List motywacyjny Monter Sprzętu Elektronicznego

List motywacyjny Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
1 lipca 2018
List motywacyjny Murarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Monter Sprzętu Elektronicznego

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Sprzętu Elektronicznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Montera Sprzętu Elektronicznego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Montera Sprzętu Elektronicznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Montera Sprzętu Elektronicznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Sprzętu Elektronicznego:

CV Monter Sprzętu Elektronicznego | Podanie o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego
 

 

Opis zawodu Monter Sprzętu Elektronicznego

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Monter Sprzętu Elektronicznego.

Do podstawowych czynności montera sprzętu elektronicznego należy skompletowanie niezbędnego zestawu narzędzi i urządzeń testujących, umieszczenie poszczególnych elementów w przewidzianych miejscach urządzenia oraz połączenie ich z całością układu. Monter łączy elementy poprzez przykręcenie odpowiednich zestyków, zaciśnięcie lub ich zlutowanie. Często do jego zadań należy również przykręcenie wkrętów, nakrętek, pokręteł oraz uchwytów. Czynności kontrolne wykonywane przez montera sprzętu elektronicznego to zwykle regulacja, strojenie, sprawdzanie parametrów oraz rejestrowanie wyników pomiaru. Także utrzymanie porządku na stanowisku pracy i stosowanie się do przepisów bhp należy do jego obowiązków. W zależności od wykonywanych czynności oraz umiejscowienia jego stanowiska pracy, zawód montera sprzętu elektronicznego może być zajęciem samodzielnym lub zespołowym. Monter jest nadzorowany przez przełożonego, a jego kontakty z ludźmi ograniczają się do odbierania poleceń i uzgadniania szczegółów współpracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia