List motywacyjny Murarz | StartCV.pl

List motywacyjny Murarz

List motywacyjny Monter Sprzętu Elektronicznego
1 lipca 2018
List motywacyjny Muzealnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Murarz

Wzór listu motywacyjnego dla Murarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Murarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Murarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Murarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Murarza:

CV Murarz | Podanie o pracę Murarz
 

 

Opis zawodu Murarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Murarz.

Murarz jest pracownikiem firmy budowlanej. Jego podstawowy zakres obowiązków uwzględnia: przygotowanie i organizację stanowiska pracy, ustalenie i przygotowanie właściwej zaprawy, układanie na zaprawie kamieni, cegieł i elementów prefabrykowanych, kontrolowanie poziomu i pionu stawianego muru, wykonywanie zbrojeń, mocowanie ościeżnic okiennych i drzwiowych, wykonywanie przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz skomplikowanych łuków i kolumn, usuwanie ubytków ścian, a także nakładanie, wyrównywanie i mocowanie płyt ceramicznych, kamiennych i marmurowych. Najczęściej używanymi przez murarza narzędziami są: betoniarki, kalfasy, taczki, pędzle, miary metrowe, poziomice, młotki murarskie, pace do zapraw, kielnie oraz wyciągi i żurawie budowlane. Zawód murarza może być zajęciem samodzielnym lub zespołowym. Niektóre z czynności przez niego wykonywane może robić jedna osoba, do innych potrzebny jest udział współpracownika. Kontakty z innymi ludźmi są dość częste i najczęściej polegają na konsultacjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia