List motywacyjny Niania | StartCV.pl

List motywacyjny Niania

List motywacyjny Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
List motywacyjny Notariusz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Niania

Wzór listu motywacyjnego dla Niani został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Niani został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Niani można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Niani

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Niani:

CV Niania | Podanie o pracę Niania
 

 

Opis zawodu Niania

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Niania.

Niania jest to osoba, która zajmuje się opieką nad dziećmi i niemowlętami. Do jej obowiązków należy dbanie o bezpieczeństwo dziecka, karmienie, przewijanie, organizacja czasu wolnego, pielęgnacja, mycie i kąpanie. Osoba na tym stanowisku powinna przede wszystkim cechować się przyjaznym usposobieniem, umiejętnością pracy z dziećmi, cierpliwością. Praca skierowana jest głównie do kobiet jednak i mężczyźni radzą sobie z tymi obowiązkami. Niania dba również o dobre samopoczucie podopiecznych, prawidłowe odżywianie oraz dietę. Osoba na tym stanowisku pracuje cały czas z dziećmi oraz ich rodzicami. Przełożonym niani jest właściciel firmy, w której pracuje lub bezpośrednio rodzice dziecka którym się opiekuje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia