List motywacyjny Ogrodnik | StartCV.pl

List motywacyjny Ogrodnik

List motywacyjny Notariusz
1 lipca 2018
List motywacyjny Operator Maszyn
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ogrodnik

Wzór listu motywacyjnego dla Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ogrodnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ogrodnika:

CV Ogrodnik | Podanie o pracę Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ogrodnik.

Do najważniejszych zadań ogrodnika należy przygotowanie gleby, przeprowadzenie zabiegów specjalistycznych przygotowujących podłoże do przyjęcia roślin, sadzenie nasion lub pobieranie sadzonek z materiału matecznego, pikowanie, rozsad, podlewanie, nawożenie, odchwaszczanie, uszczykiwanie roślin, opryskiwanie, zbiór, sortowanie, a nierzadko także sprzedaż produktów. Ogrodnik zajmuje się pracami pielęgnacyjnymi, uprawowymi i porządkowymi. Te ostatnie to między innymi koszenie trawy, grabienie zeschłych liści i siana, zamiatanie alejek, zbieranie papierów, wywożenie śmieci, a także dokonywanie niewielkich napraw sprzętu znajdującego się na powierzonym mu terenie. Narzędziami wykorzystywanymi przez ogrodnika są: grabie, widły, łopata, konewka, zraszacze, kosiarki oraz opryskiwacze. Praca ogrodnika może być pracą samodzielną lub zespołową, w zależności od wielkości produkcji i terenu jego pracy. Koszenie, zbiór plonów, przesadzanie i grabienie wykonują najczęściej w brygadach. Kontakty te są intensywne i polegają przede wszystkim na współpracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia