List motywacyjny Operator Maszyn | StartCV.pl

List motywacyjny Operator Maszyn

List motywacyjny Ogrodnik
1 lipca 2018
List motywacyjny Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Operator Maszyn

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Maszyn został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Operatora Maszyn został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Maszyn można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Operatora Maszyn

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn:

CV Operator Maszyn | Podanie o pracę Operator Maszyn
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Operator Maszyn.

Operator maszyn jest to osoba, która zajmuje się pracą przy maszynach produkcyjnych i innych urządzeniach wykorzystywanych w fabrykach i zakładach przemysłowych. Do podstawowych zadań operatora maszyn należy obsługa urządzeń, dbanie o ich prawidłową eksploatację, konserwacja, wymiana zużytych elementów, zgłaszanie wszelkich awarii oraz nieprawidłowości w działaniu. Praca skierowana jest do osób, które posiadają ukończoną szkołę zawodową lub technikum. Kandydat powinien cechować się zdolnościami manualnymi, punktualnością, sumiennością, odpornością na pracę w trudnych warunkach, bardzo dobry stan zdrowia, umiejętność samodzielnej pracy, jak i w zespole pracowników. Praca nie należy do łatwych i wymaga dużego zaangażowania. Trzeba liczyć się z pracą na 3 zmiany również w weekendy jeśli wymagają tego procesy produkcyjne w fabryce. Operator maszyn nie ma kontaktu z ludźmi spoza firmy. Kontaktuje się wyłącznie z innymi pracownikami oraz przełożonymi. Jego bezpośrednim zwierzchnikiem jest szef zmiany lub brygadzista.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia