List motywacyjny Operator Maszyn Górniczych | StartCV.pl

List motywacyjny Operator Maszyn Górniczych

List motywacyjny Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
List motywacyjny Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Operator Maszyn Górniczych

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Maszyn Górniczych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Operatora Maszyn Górniczych został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Maszyn Górniczych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Operatora Maszyn Górniczych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn Górniczych:

CV Operator Maszyn Górniczych | Podanie o pracę Operator Maszyn Górniczych
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn Górniczych

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Operator Maszyn Górniczych.

Jedną z dwóch grup operatorów maszyn górniczych, jest ta, która zatrudniona jest w kopalniach podziemnych. Jej zadaniem jest obsługa, konserwacja i naprawa kombajnów ścianowych i chodnikowych, zmechanizowanych obudów ścianowych, hydromonitorów i sygnałów szybowych. Do grupy operatorów maszyn górniczych, pracujących w kopalniach odkrywkowych zalicza się: operatorów koparek, zwałowarek, maszyn torfowych oraz, podobnie jak w pierwszym przypadku, hydromonitorów. Obowiązkiem każdego operatora, pracującego w kopalni jest sprawdzenie obsługiwanego urządzenia, zarówno przed pracą i po jej zakończeniu. Sterowanie tymi urządzeniami odbywa się za pomocą odpowiednich pulpitów. Praca operatora maszyn górniczych przeważnie pracują w zespołach dwu- lub kilkuosobowych. Pracą zespołu kieruje główny operator. Praca w tym zawodzie wiąże się ze ścisłym wykonywaniem poleceń przełożonego. Kontakt ze współpracownikami odbywa się w tym zawodzie za pomocą sygnalizacji dźwiękowej, ustnie lub przy pomocy telefonu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia