List motywacyjny Operator Wózka Widłowego | StartCV.pl

List motywacyjny Operator Wózka Widłowego

List motywacyjny Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
1 lipca 2018
List motywacyjny Opiekunka Dziecięca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Operator Wózka Widłowego

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Wózka Widłowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Operatora Wózka Widłowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Operatora Wózka Widłowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Operatora Wózka Widłowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Wózka Widłowego:

CV Operator Wózka Widłowego | Podanie o pracę Operator Wózka Widłowego
 

 

Opis zawodu Operator Wózka Widłowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Operator Wózka Widłowego.

Operator wózka widłowego jest to osoba zajmująca się kierowaniem wózkami widłowymi oraz przewożeniem towarów z jednego miejsca na drugie. Do jego obowiązków należy przewożenie towarów ułożonych na paletach euro, układanie ich na regałach magazynowych, załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych, dbanie o właściwą eksploatację wózka, dokonywanie drobnych napraw i konserwacji. Od operatora wózka widłowego wymaga się co najmniej wykształcenia zawodowego oraz ukończonego jednego z kursów: kierowcy wózków jezdniowych akumulatorowych, spalinowych, gazowych, podnośnikowych oraz kursu – bezpieczna wymiana butli gazowych w wózkach jezdniowych z napędem silnikowym. Osoba na tym stanowisku ponadto powinna cechować się dokładnością ,sumiennością, uczciwością, umiejętnością samodzielnej pracy, odpornością na stres. Bardzo wany jest również dobry stan zdrowia i brak wad wzroku. Osoba ta nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem. Kontaktuje się wyłączenie z przełożonymi oraz współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia