List motywacyjny Opiekunka Starszych Osób | StartCV.pl

List motywacyjny Opiekunka Starszych Osób

List motywacyjny Opiekunka Dziecięca
1 lipca 2018
List motywacyjny Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Opiekunka Starszych Osób

Wzór listu motywacyjnego dla Opiekunki Starszych Osób został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Opiekunki Starszych Osób został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Opiekunki Starszych Osób można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Opiekunki Starszych Osób

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Opiekunki Starszych Osób:

CV Opiekunka Starszych Osób | Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób
 

 

Opis zawodu Opiekunka Starszych Osób

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Opiekunka Starszych Osób.

Opiekunka starszych osób zajmuje się sprawowaniem opieki nad osobami w podeszłym wieku. Praca wykonywana jest w szpitalach, domach opieki, domach starców oraz prywatnych domach podopiecznych. Do zadań opiekunki należy dbanie o podopiecznego, robienie zakupów, pomoc w codziennych obowiązkach, sprzątanie, gotowanie, podawanie lekarstw. W skrajnych przypadkach gdy podopieczny jest sparaliżowany lub cierpi na niedowład do obowiązków opiekunki należy również mycie, karmienie, codzienna toaleta. Praca nie należy do łatwych, należy być przygotowanym na częste sytuacje problemowe i konfliktowe. Trzeba mieć dużą odporność psychiczną i fizyczną. Należy cechować się również odpowiedzialnością, empatią, wrażliwością, chęcią niesienia pomocy. Pracę można podjąć po ukończeniu szkoły pielęgniarskiej lub po ukończeniu specjalistycznych kursów dla opiekunów. Przełożonym opiekunki starszej osoby jest dyrektor lub właściciel placówki lub bezpośrednio sam podopieczny w przypadku bezpośredniego zatrudnienia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia