List motywacyjny Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej | StartCV.pl

List motywacyjny Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

List motywacyjny Opiekunka Starszych Osób
1 lipca 2018
List motywacyjny Optyk Mechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Wzór listu motywacyjnego dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej:

CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej | Podanie o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
 

 

Opis zawodu Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej.

Praca opiekunki w domach opieki społecznej nie należy do łatwych. Jest to wymagająca praca, w której trzeba wykazać się dużą odpornością psychiczną i fizyczną. Pomoc udzielana jest osobom najbardziej potrzebującym, starszym, schorowanym, bezdomnym, niedołężnym. Opiekunka zajmuje się niesieniem pomocy poprzez zapewnienie podstawowych potrzeb takich jak: nakarmienie, umycie, ubranie, organizacja czasu wolnego, rozmowa z podopiecznymi. Wolny czas organizowany jest poprzez spacery, oglądanie telewizji, czytanie książek, gry, koła zainteresowań i inne. Praca nie jest wykonywana wyłącznie na terenie ośrodka. Opiekunka może towarzyszyć również podczas wizyt u lekarza, u krewnych lub znajomych, podczas pobytu w szpitalu lub podczas robienia codziennych zakupów. Praca opiekunki w domach opieki związana jest z stałym przebywaniem z ludźmi. Jest to nieodłączny element tej pracy. Praca wykonywana jest indywidualnie, a bezpośrednim przełożonym jest właściciel lub zarządca obiektu. Ze względu na charakter pracy mogą wybuchać częste konflikty z podopiecznymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia