List motywacyjny Organizator Imprez Sportowych | StartCV.pl

List motywacyjny Organizator Imprez Sportowych

List motywacyjny Organista
1 lipca 2018
List motywacyjny Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Organizator Imprez Sportowych

Wzór listu motywacyjnego dla Organizatora Imprez Sportowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Organizatora Imprez Sportowych został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Organizatora Imprez Sportowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Organizatora Imprez Sportowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Organizatora Imprez Sportowych:

CV Organizator Imprez Sportowych | Podanie o pracę Organizator Imprez Sportowych
 

 

Opis zawodu Organizator Imprez Sportowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Organizator Imprez Sportowych.

Do zadań organizatora sportowego należy opracowywanie i analizowanie propozycji rozgrywek pomiędzy klubami lub zawodnikami. Osoba na tym stanowisku organizuje spotkania i rozważa propozycje. Negocjuje warunki rozgrywek pomiędzy klubami sportowymi bądź zawodnikami, kierując się przy tym dobrem finansowym jak i sportowym. Człowiek na tym stanowisku zajmuje się ogólnym dobrem swoich podopiecznych. Opracowuje umowy i prowadzi rozmowy z osobami zainteresowanymi, może przy tym korzystać z porady prawników, choć już coraz częściej wymagane jest aby sam posiadał odpowiednie kwalifikacje do przygotowywania takich umów. Następnie czuwa czy są one właściwie realizowane. W pracy organizatora imprez sportowych, a inaczej agenta sportowego kontakty z ludźmi są bardzo intensywne i niezbędne. Do jego codziennych obowiązków należą negocjacje zawieranych umów, przeprowadzanie rozmów telefonicznych na różne tematy takie jak czas spotkania sportowego, miejsce rozegranych rozgrywek, honorarium, daty spotkań itp. Przy tego rodzaju pracy z ludźmi występuje duże ryzyko konfliktów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia