List motywacyjny Pakowacz Ręczny | StartCV.pl

List motywacyjny Pakowacz Ręczny

List motywacyjny Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
List motywacyjny Parkingowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pakowacz Ręczny

Wzór listu motywacyjnego dla Pakowacza Ręcznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pakowacza Ręcznego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pakowacza Ręcznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pakowacza Ręcznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pakowacza Ręcznego:

CV Pakowacz Ręczny | Podanie o pracę Pakowacz Ręczny
 

 

Opis zawodu Pakowacz Ręczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pakowacz Ręczny.

Pakowacz ręczny najczęściej zatrudniony jest w zakładach produkcyjnych, spożywczych lub cukierniczych. Jego podstawowym zadaniem jest pakowanie lub opakowywanie gotowego wyrobu lub półproduktu do opakowań, którymi najczęściej są: wypraski, pudełka, kartony, paczki lub skrzynki. Pakowacz najczęściej pracuje przy taśmie produkcyjnej lub w pomieszczeniu magazynowym. Czynności wykonywane przez pakowacza ręcznego mają na celu zabezpieczyć towar i przygotować go do transportu. Może się zdarzyć, że pakowacz pełni funkcję kontrolera jakości. Bardzo często pakowacz nakleja również na opakowanych wyrobach etykiety. W swojej pracy pakowacz ręczny wykorzystuje proste narzędzia, jak: szufelka, paletka oraz zaklejarki z taśmą samoprzylepną. Zawód pakowacza ręcznego może mieć charakter zarówno indywidualny jak i zespołowy. Osoba wykonująca ten zawód ma zwykle kontakt z innymi pracownikami oraz przełożonym. Rytm jego pracy ustala wielkość produkcji zakładu, tempo pracy innych pracowników lub bezpośredni przełożony.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia