List motywacyjny Pielęgniarka | StartCV.pl

List motywacyjny Pielęgniarka

List motywacyjny Piekarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pielęgniarka

Wzór listu motywacyjnego dla Pielęgniarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pielęgniarki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pielęgniarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pielęgniarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pielęgniarki:

CV Pielęgniarka | Podanie o pracę Pielęgniarka
 

 

Opis zawodu Pielęgniarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pielęgniarka.

Zadaniem pielęgniarki jest opieka pielęgnacyjna czyli dbanie o higienę i czystość ciała pacjenta, utrzymanie w czystości jego bielizny osobistej, a także karmienie i udział w innych czynnościach wymagających pomocy, ale to również przygotowanie pacjenta do samo opieki, jeżeli pacjent nie jest obłożnie chory. Pielęgniarki podejmujące pracę na oddziale o różnym profilu leczenia wszędzie ma do czynienia z procesem pielęgnowania, ale również odpowiedzialna jest za wykonywanie zleceń lekarskich wynikających z ustalonego programu leczenia pacjentów. Zadania z jakimi ma do czynienia pielęgniarka współdziałająca w leczeniu pacjenta to przygotowanie pacjenta do zabiegu i udział w procesie diagnostycznym oraz wykonywanie podstawowych pomiarów i zabiegów takich jak temperatura, tętno czy ciśnienie krwi, wykonywanie zastrzyków i podawanie leków, podłączenie kroplówki oraz tlenu oraz pobieranie krwi do badań laboratoryjnych. Praca w zawodzie pielęgniarki ma charakter raczej indywidualny i samodzielny, ale bardzo nadzorowany. Często również wykonuje swoją pracę w zespole oraz przeprowadza wywiady środowiskowe. Współpracuje z lekarzami, pielęgniarkami oraz innym personelem medycznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia