List motywacyjny Pilot Samolotowy | StartCV.pl

List motywacyjny Pilot Samolotowy

List motywacyjny Pielęgniarka
1 lipca 2018
List motywacyjny Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pilot Samolotowy

Wzór listu motywacyjnego dla Pilota Samolotów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pilota Samolotów został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pilota Samolotów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pilota Samolotów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pilota Samolotów:

CV Pilot Samolotowy | Podanie o pracę Pilot Samolotowy
 

 

Opis zawodu Pilot Samolotowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pilot Samolotowy.

Pilot samolotu to osoba zajmująca się sterowaniem samolotów. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za kontrolę stanu technicznego maszyny, poprzez sprawdzenie wszystkich czujników i przyrządów pomiarowych. Pilot samolotu jest najważniejszą osobą w samolocie, wydaje komendy i polecenia drugiemu pilotowi, nawigatorowi oraz personelowi pokładowemu. Pilot jest odpowiedzialny za życie i zdrowie załogi i pasażerów oraz za mienie powierzone mu przez linie lotnicze. Pilot kontaktuje się w trakcie lotu z wieżą kontrolną, która informuje go o czasie wylotu, warunkach pogodowych i trajektorii lotu. Pilot samolotu ze względu na duże obciążenia w trakcie lotu musi posiadać bardzo dobry stan zdrowia. Musi zdać również testy psychologiczne sprawdzające możliwości podjęcia pracy w zawodzie. Pilot aby właściwie wykonywać swe obowiązki musi posiadać dobry wzrok, dobrą pamięć, a także potrafić działać w sytuacjach awaryjnych, ważna jest również umiejętność koncentracji i podzielność uwagi. Pilot samolotu musi podlegać okresowym badaniom psychologicznym i fizycznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia