List motywacyjny Pilot Wycieczek | StartCV.pl

List motywacyjny Pilot Wycieczek

List motywacyjny Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Pisarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pilot Wycieczek

Wzór listu motywacyjnego dla Pilota Wycieczek został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pilota Wycieczek został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pilota Wycieczek można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pilota Wycieczek

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pilota Wycieczek:

CV Pilot Wycieczek | Podanie o pracę Pilot Wycieczek
 

 

Opis zawodu Pilot Wycieczek

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pilot Wycieczek.

Pilot wycieczki to osoba odpowiedzialna za daną grupę turystów. Reprezentuje tą grupę w różnych miejscach w których aktualnie się znajdują. Mogą to być hotele, restauracje, galerie, muzea. Pilot jest przedstawicielem i administratorem takiej wycieczki. Do jego zadań należy sprawowanie pieczy nad wszystkimi dokumentami wyjazdowymi, takimi jak bilety, pozwolenia i vouchery. W czasie trwania podróży zobowiązany jest do opowiadania na temat położenia geograficznego danego miejsca, o kulturze, historii, obyczajach danych krajów i regionów w których odbywa się wycieczka. Do wykonywania tego zawodu bardzo potrzebna jest znajomość w wielu dziedzinach takich jak historia, geografia, kultura i sztuka, polityka oraz różnego rodzaju ciekawostki. Praca pilota wycieczek ma charakter całkowicie samodzielny, gdyż podczas wycieczki sam organizuje sobie pracę. Kontakty z ludźmi są stałe i intensywne. Cechą pracy związanej z ludźmi jest możliwość powstawania konfliktów. Osoba ubiegająca się o to stanowisko musi odznaczać się dużą cierpliwością. Pilot reprezentuje swoją grupę i opiekuje się nią. Konsultuje też niektóre propozycje z uczestnikami wycieczki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia