List motywacyjny Pisarz | StartCV.pl

List motywacyjny Pisarz

List motywacyjny Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
List motywacyjny Plastyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pisarz

Wzór listu motywacyjnego dla Pisarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pisarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pisarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pisarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pisarza:

CV Pisarz | Podanie o pracę Pisarz
 

 

Opis zawodu Pisarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pisarz.

Pisarz jest to artystyczny zawód twórczy. W obrębie zawodu można wyróżnić pewne specjalności takie jak: twórcy literatury, poeci, prozaicy, eseiści, satyrycy, dramatopisarze, autorzy książek dla dzieci, autorzy podręczników, scenarzyści itp. Zawód nieodzownie związany jest z maszyną do pisania, a obecnie z komputerem, na którym tworzone jest dzieło i zapisywane. Pisarz oprócz stworzenia dzieła literackiego zajmuje się jego promocją i reklamą. Uczestniczy w konferencjach, spotkaniach literackich, czy wieczorach czytelniczych. Najwięksi twórcy występują również w programach telewizyjnych czy audycjach radiowych. W dzisiejszych czasach dotarcie do czytelnika jest kluczowym elementem promocji każdej książki.Praca pisarza wykonywana jest indywidualnie, a napisanie książki wymaga ciszy i skupienia. Jednak dalsze etapy jej wydania to już praca zespołowa. Książka podlega korekcie, ocenie wydawniczej, krytyce środowiska literackiego oraz osądowi przez czytelników. Promocja książki jest już pracą z ludźmi i tego też wymaga się od autora.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia