List motywacyjny Policjant | StartCV.pl

List motywacyjny Policjant

List motywacyjny Plastyk
1 lipca 2018
List motywacyjny Politolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Policjant

Wzór listu motywacyjnego dla Policjanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Policjanta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Policjanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Policjanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Policjanta:

CV Policjant | Podanie o pracę Policjant
 

 

Opis zawodu Policjant

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Policjant.

Jednym z głównych zadań policjanta jest zapewnienie spokoju w miejscach publicznych, w tym w środkach komunikacji publicznej oraz w ruchu drogowym. Jego obowiązki w dużej mierze zależą od pełnionej funkcji. Funkcjonariusze pionu kryminalistyczno-dochodzeniowego mają za zadanie zebranie dowodów na działalność przestępczą oraz przygotowują, przy współpracy z prokuraturą proces karno-sądowy. Służby prewencyjne utrzymują kontakt z lokalną społecznością oraz dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Natomiast oficerowie dyżurni przyjmują zgłoszenia i przekazują zalecenia patrolom. Pion specjalistyczny wspiera działalność pozostałych, wykonując działania wykraczające poza kompetencje policjantów obecnych na miejscu zdarzenia. Praca policjanta może mieć zarówno charakter samodzielny, jak i zespołowy, w zależności od potrzeb. Praca w terenie wymaga uczestnictwa przynajmniej dwóch funkcjonariuszy, natomiast czynności administracyjno-urzędowe mogą być wykonywane samodzielnie. Charakter zawodu wiąże się z intensywnymi kontaktami z ludźmi, co nierzadko powoduje konflikty.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia