List motywacyjny Położna | StartCV.pl

List motywacyjny Położna

List motywacyjny Politolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Pomoc Dentystyczna
20 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Położna

Wzór listu motywacyjnego dla Położnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Położnej został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Położnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Położnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Położnej:

CV Położna | Podanie o pracę Położna
 

 

Opis zawodu Położna

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Położna.

Położna to zazwyczaj kobieta, której obowiązkiem służbowym jest pielęgnacja, obserwacja i udział w procesie leczenia kobiety chorej ginekologicznie i pomoc kobiecie ciężarnej przed, podczas i po porodzie. Celem pracy położnej jest zachowanie zdrowia zarówno kobiety jak i dziecka. Szukając pracy jako położna można ją znaleźć w oddziałach szpitalnych ginekologiczno położniczych w przychodniach poradni K oraz bezpośrednio w domu pacjentki. Zadaniem położnej jest profilaktyka nad kobietą w czasie ciąży w celu obserwacji, rejestracji i informacji o ewentualnych odchyleniach od stanu prawidłowego w przebiegu ciąży. Położna powinna być dokładną, odpowiedzialną i zaangażowaną w swoje obowiązki osobą, która lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Praca położnej ma charakter indywidualny, bywa często, że w czasie pracy podejmuje działanie w zespole z lekarzem ginekologiem, lekarzem anestezjologiem i instrumentariuszką. Współpracuje na sali porodowej, prowadzi i obsługuje z lekarzem poród prawidłowy oraz asystuje lekarzowi przy porodach powikłanych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia