List motywacyjny Pomoc Domowa | StartCV.pl

List motywacyjny Pomoc Domowa

List motywacyjny Pomoc Dentystyczna
20 sierpnia 2018
List motywacyjny Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pomoc Domowa

Wzór listu motywacyjnego dla Pomocy Domowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pomocy Domowej został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pomocy Domowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pomocy Domowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Domowej:

CV Pomoc Domowa | Podanie o pracę Pomoc Domowa
 

 

Opis zawodu Pomoc Domowa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pomoc Domowa.

Osoby ubiegające się o stanowisko pomocy domowej muszą być uczciwe, odpowiedzialne, spokojne, dobrze zorganizowane i uprzejme. Muszą wiedzieć, że do ich obowiązków służbowych należeć będzie zajmowanie się całym domem łącznie ze sprzątaniem i gotowaniem. Do codziennych zadań pomocy domowej należy gotowanie posiłków, podawanie ich do stołu, sprzątanie kuchni, zmywanie oraz sprzątanie całego mieszkania. Bardzo często zdarza się również, że oprócz pomocy w prowadzeniu domu gosposia musi zajmować się dziećmi osób zatrudniających ją w przypadku dzieci małych jest to opieka, a w przypadku dzieci w wieku szkolnym pomoc w odrabianiu lekcji w zadaniach i organizowaniu czasu wolnego. Zdarzają się również prośby o zaopiekowanie się osobą starszą lub niepełnosprawną. Charakter pracy pomocy domowej jest samodzielny. Biorąc pod uwagę to, że pracuje ona w domach prywatnych więc ma stale do czynienia z ludźmi. Jej kontakty z domownikami są stałe i bezpośrednie, bardzo często zaprzyjaźnia się z dziećmi, którymi się opiekuje i jest traktowana jako członek rodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia