List motywacyjny Portier | StartCV.pl

List motywacyjny Portier

List motywacyjny Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
List motywacyjny Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Portier

Wzór listu motywacyjnego dla Portiera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Portiera został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Portiera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Portiera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Portiera:

CV Portier | Podanie o pracę Portier
 

 

Opis zawodu Portier

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Portier.

Osoba pracująca na stanowisku portiera odpowiada za to kto wchodzi na teren zakładu bądź instytucji. Odpowiada za bezpieczeństwo wokół budynku jak i w środku. Portier udziela informacji osobom zainteresowanym, które proszą o wskazanie jak można dotrzeć do konkretnych pomieszczeń lub osób. Do obowiązków portiera należy również wydawanie kluczy pracownikom instytucji. Jeżeli w pomieszczeniach znajdują się cenne przedmioty bądź poufne dokumenty musi on dokładnie odnotować komu i o której godzinie przekazuje klucze oraz kto i o której godzinie je zwraca. Oprócz tego portier wydaje przepustki materiałowe uprawniają one do wniesienia na teren instytucji rzeczy prywatnych lub też zabrania poza jej teren materiałów i przedmiotów będących własnością instytucji. Portier sprawuje ochronę nad instytucją , dla której pracuje poprzez kontrolę przepływu osób i dozorowanie jej mienia. Portier samodzielnie wykonuje swoją pracę. Kontakty z innymi ludźmi w tej pracy są niezbędne i intensywne, szczególnie w firmach, które przyjmują wielu interesantów. Częstość kontaktów z ludźmi może prowadzić do sytuacji konfliktowych, które najczęściej załagadza sam portier. Czasem zmuszony jest do natychmiastowej interwencji w sytuacjach gdy ktoś wszczyna awantury lub chce wynieść przedmioty należące do instytucji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia