List motywacyjny Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami | StartCV.pl

List motywacyjny Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

List motywacyjny Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
List motywacyjny Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Wzór listu motywacyjnego dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami:

CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami | Podanie o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
 

 

Opis zawodu Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.

Osoba będąca zatrudniona w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami jest zatrudniona w agencji nieruchomości. Jej podstawowym zadaniem jest pośredniczenie i przeprowadzanie transakcji dotyczących kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, takich jak: lokale mieszkalne, biurowe, sklepowe, powierzchnie magazynowe i produkcyjne, domy i grunty. Obowiązkiem pośrednika jest przyjęcie zlecenia, zapoznanie się z obiektem tego zlecenia, sporządzenie jego opisu i raportu oraz aktywne szukanie nabywcy. W celu sfinalizowania swoich działań weryfikuje on akty prawne, sprawdzając ich aktualność i uzupełniając brakujące dane. Jest również obecny podczas podpisywania umowy wstępnej i przekazywania zadatku. W zakresie wyboru sposobu wykonania zadania, praca pośrednika ma charakter indywidualny. Zajęcie to wiąże się z licznymi kontaktami, nie tylko ze zleceniodawcami, ale także z potencjalnymi nabywcami, czy najemcami, dlatego wymaga od osoby je wykonującej cierpliwości i wysokiej kultury osobistej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia