List motywacyjny Pracownik Biurowy | StartCV.pl

List motywacyjny Pracownik Biurowy

List motywacyjny Pracownik Biura Podróży
1 lipca 2018
List motywacyjny Pracownik Informacji Turystycznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Biurowy

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Biurowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pracownika Biurowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Biurowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pracownika Biurowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Biurowego:

CV Pracownik Biurowy | Podanie o pracę Pracownik Biurowy
 

 

Opis zawodu Pracownik Biurowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pracownik Biurowy.

Praca na stanowisku pracownika biurowego polega na organizacji pracy w biurze. Podstawowymi zadaniami jakie ma do wykonania są: obsługa korespondencji, kierowanie korespondencji do odpowiednich działów lub osób w firmie, pisanie pism, odpisywanie na meile, dbanie o czystość w biurze, odpowiednia archiwizacja dokumentów, analiza zapytań ofertowych, itp. praca skierowana jest do osób, które posiadają wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie, znają co najmniej jeden język obcy, posiadają szerokie doświadczenie oraz umiejętności w zakresie obsługi biura. Pracodawcy poszukują przede wszystkim osób komunikatywnych, obrotnych, potrafiących pracować samodzielnie i pod presją czasu. Ważna jest również umiejętność obsługi takich urządzeń jak faks, ksero, skaner, drukarka i innych maszyn biurowych. Praca wykonywana jest samodzielnie, jednak trzeba liczyć się częstymi poleceniami od przełożonych. Osoba na stanowisku pracownika biurowego na ciągły kontakt z ludźmi. Są to przede wszystkim współpracownicy w firmie ale również klienci lub oferenci firmy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia