List motywacyjny Praktykant | StartCV.pl

List motywacyjny Praktykant

List motywacyjny Pracownik/Robotnik Budowlany
1 lipca 2018
List motywacyjny Prezenter Telewizyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Praktykant

Wzór listu motywacyjnego dla Praktykanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Praktykanta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Praktykanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Praktykanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Praktykanta:

CV Praktykant | Podanie o pracę Praktykant
 

 

Opis zawodu Praktykant

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Praktykant.

Osoba na stanowisku praktykanta zajmuje się poznawaniem stanowiska pracy. Praktykantami są zazwyczaj absolwenci szkół lub jeszcze osoby uczące się, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe, poznać tajniki zawodu, którego się uczą lub po prostu chcą pracować w danej firmie. Dzięki praktykom kandydat może pokazać się pracodawcy i przełożonym z jak najlepszej strony. Po ukończeniu szkoły lub okresu praktyk, jeśli kandydat się sprawdzi,a firma będzie poszukiwała pracowników ma dużą szansę na zatrudnienie na stałe i na pełny etat lub chociaż na okres próbny. Każdy praktykant w firmie otrzymuje swojego opiekuna, który przekazuje mu swoją wiedzę, zaznajamia z tajnikami pracy na danym stanowisku, wydaje polecenia i rozlicza z wykonanej pracy. Jeśli kandydat posiada dużą wiedzę oraz niezbędne umiejętności jest duża szansa, że może samodzielnie lub w większej grupie tworzyć własne projekty lub współpracować na równi z innymi pracownikami. Głównym przełożonym praktykanta jest jego opiekun oraz kierownik działu w którym odbywa praktyki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia