List motywacyjny Projektant Mody | StartCV.pl

List motywacyjny Projektant Mody

List motywacyjny Programista
1 lipca 2018
List motywacyjny Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Projektant Mody

Wzór listu motywacyjnego dla Projektanta Mody został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Projektanta Mody został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Projektanta Mody można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Projektanta Mody

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Projektanta Mody:

CV Projektant Mody | Podanie o pracę Projektant Mody
 

 

Opis zawodu Projektant Mody

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Projektant Mody.

Projektant mody to zawód twórczy, w którym wykonuje się projekty i wersje projektowe odzieży, ubrań i dodatków do nich. Projektant ma za zadanie stworzenie kolekcji odzieży począwszy od jej zaprojektowanie a skończywszy na uszyciu wstępnej partii i zaprezentowaniu jej szerszej publiczności. Projektowana odzież może mieć charakter użytkowy lub artystyczny. Odzież użytkowa trafia przeważnie do seryjnej produkcji, natomiast odzież artystyczna trafia do salonów mody oraz na pokazy mody. Projektanci mody mogą być zatrudnieni w firmach odzieżowych, gdzie projektują ubrania codziennego użytku: kurtki, spodnie, bluzki, swetry, sukienki, które później trafiają do sklepów. Praca może być również wykonywana w domach mody. Tutaj praca skupia się głównie na kreatywnym myśleniu i wyznaczaniu trendów w modzie.Praca projektanta mody może być zespołowa lub mieć charakter indywidualny. Uzależnione jest to od wielkości miejsca pracy oraz od etapu na jakim znajduje się projektowanie nowej kolekcji odzieży.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia