List motywacyjny Prokurator | StartCV.pl

List motywacyjny Prokurator

List motywacyjny Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
List motywacyjny Przedstawiciel Handlowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Prokurator

Wzór listu motywacyjnego dla Prokuratora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Prokuratora został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Prokuratora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Prokuratora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Prokuratora:

CV Prokurator | Podanie o pracę Prokurator
 

 

Opis zawodu Prokurator

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Prokurator.

Zadaniem prokuratora jest wszczęcie czynności śledczych, podczas których zbierany jest materiał dowodowy w postaci zeznań, śladów, dowodów rzeczowych i ekspertyz. Następnym jego obowiązkiem jest sporządzenie aktu oskarżenia i wniesienie go do sądu. Przed sądem prokurator występuje w roli oskarżyciela publicznego, który popiera sporządzony przez siebie akt oskarżenia i domaga się ukarania sprawców. Także nadzór nad wykonaniem zasądzonej kary spoczywa na prokuratorze. W przypadku prokuratora wyższej instancji, dodatkowym obowiązkiem jest kontrola działań i lustracja prokuratur instancji niższych. W swojej pracy bardzo często współpracuje on z organami ścigania oraz biegłymi. Ponadto, jego obowiązkiem jest godnie i starannie wykonywać swoje zadania, a także regularnie podnosić kwalifikacje zawodowe. Zawód prokuratora jest typowo samodzielnym zajęciem. Jego charakter prowadzi jednak do intensywnych kontaktów z innymi ludźmi. Oprócz oskarżonych i osób pokrzywdzonych, są to: pracownicy sądu, eksperci, świadkowie i policjanci.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia