List motywacyjny Przewodnik Turystyczny | StartCV.pl

List motywacyjny Przewodnik Turystyczny

List motywacyjny Przedstawiciel Medyczny
1 lipca 2018
List motywacyjny Psycholog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Przewodnik Turystyczny

Wzór listu motywacyjnego dla Przewodnika Turystycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Przewodnika Turystycznego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Przewodnika Turystycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Przewodnika Turystycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Przewodnika Turystycznego:

CV Przewodnik Turystyczny | Podanie o pracę Przewodnik Turystyczny
 

 

Opis zawodu Przewodnik Turystyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Przewodnik Turystyczny.

Przewodnik turystyczny to osoba pracująca z ludźmi. To ciężki i wymagający zawód, ponieważ pracuje ona z różnymi grupami ludzi, mogą to być dzieci jak i osoby z wyższym wykształceniem dlatego bardzo ważne jest aby do każdej z tych grup dobrać odpowiedni klucz słowny. Oznacza to, że w grupie wykształconej będzie musiał przedstawić nie tylko sam eksponat, ale również omówić całość zjawisk go dotyczących i kierunków myślenia często ze szczegółami. Natomiast w grupie dzieci wiele szczegółów zostanie pominiętych zaś przewodnik będzie musiał posługiwać się językiem prostym zrozumiałym dla nich. Każdy inny rodzaj przewodnictwa turystycznego będzie miał zasadnicze różnice. Zadaniem przewodnika górskiego będzie pokazanie piękna natury, do przewodnika muzealnego będzie należało przedstawianie najczęściej dzieł człowieka, do przewodnika miejskiego będzie należało mieć świetną znajomość miasta i znać historię swojego kraju. Przewodnik turystyczny to stanowisko indywidualne, taka osoba prowadzi grupę sama. Jest to praca z ludźmi i ma się z nimi do czynienia codziennie. Taka forma pracy wymaga od przewodnika spokojnego przyjmowania różnych zachowań, odpowiadać na zaskakujące pytania, łagodzić konflikty w grupie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia