List motywacyjny Radca Prawny | StartCV.pl

List motywacyjny Radca Prawny

List motywacyjny Psychoterapeuta
1 lipca 2018
List motywacyjny Ratownik Górski
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Radca Prawny

Wzór listu motywacyjnego dla Radcy Prawnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Radcy Prawnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Radcy Prawnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Radcy Prawnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Radcy Prawnego:

CV Radca Prawny | Podanie o pracę Radca Prawny
 

 

Opis zawodu Radca Prawny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Radca Prawny.

Do najważniejszych zadań radcy prawnego należy udzielanie porad, przygotowywanie opinii prawnych oraz występowanie jako pełnomocnik zleceniodawcy w postępowaniu cywilnym, administracyjnym lub karnym. Jeżeli miejscem jego zatrudnienia jest firma prywatna, do jego obowiązków należy konsultowanie z jej właścicielem wszelkich decyzji, mogących mieć prawne konsekwencje, uczestniczenie w negocjacjach z jej dłużnikami oraz pisanie i składanie pozwów do odpowiednich sądów. Radca prawny zatrudniony w kancelarii prawniczej lub biurze prawnym zajmuje się sprawami różnych klientów. Najczęściej zgłaszają się do niego osoby lub przedstawiciele małych firm i przedsiębiorstw, potrzebujący doraźnej pomocy prawnej. Zawód radcy prawnego ma z reguły charakter indywidualny, choć bardziej skomplikowane sprawy mogą wymagać konsultacji. Zawód ten wymaga częstych kontaktów z klientami i ze stronami konfliktu. Reprezentowanie klienta w sporze może być przyczyną występowania konfliktów z jego przeciwnikiem procesowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia