List motywacyjny Ratownik Górski | StartCV.pl

List motywacyjny Ratownik Górski

List motywacyjny Radca Prawny
1 lipca 2018
List motywacyjny Ratownik Wodny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ratownik Górski

Wzór listu motywacyjnego dla Ratownika Górskiego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ratownika Górskiego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ratownika Górskiego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ratownika Górskiego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Górskiego:

CV Ratownik Górski | Podanie o pracę Ratownik Górski
 

 

Opis zawodu Ratownik Górski

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ratownik Górski.

Ratownik górski jest pracownikiem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (GOPR). Jego zadaniem jest przede wszystkim niesienie pomocy poszkodowanym w wypadkach górskich, ale również osobom, które podczas pobytu w górach zachorowały lub zaginęły. Jego obowiązki polegają na natychmiastowym zorganizowaniu i przeprowadzeniu akcji ratunkowej, którą musi przeprowadzić według ściśle określonych zasad. Po dotarciu do poszkodowanego, ratownik górski ma obowiązek udzielić mu pierwszej pomocy. Oprócz udziału w akcjach ratowniczych, do obowiązków goprowców należy patrolowanie szlaków i tras narciarskich, znakowanie niebezpiecznych miejsc w górach oraz ochrona środowiska górskiego. Zawód ratownika górskiego jest zawodem o charakterze typowo zespołowym. Wymaga on od pełniących obowiązki goprowca pełnego zdyscyplinowania i współpracy, która zapewnia szybką i efektywną akcję ratunkową. Specyfika tego zawodu naraża pracowników na konflikty z ludźmi, ale dla wielu osób ją wykonujących jest satysfakcjonująca.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia