List motywacyjny Ratownik Wodny | StartCV.pl

List motywacyjny Ratownik Wodny

List motywacyjny Ratownik Górski
1 lipca 2018
List motywacyjny Recepcjonista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ratownik Wodny

Wzór listu motywacyjnego dla Ratownika Wodnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ratownika Wodnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ratownika Wodnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ratownika Wodnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ratownika Wodnego:

CV Ratownik Wodny | Podanie o pracę Ratownik Wodny
 

 

Opis zawodu Ratownik Wodny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ratownik Wodny.

Obowiązkiem ratownika wodnego jest obserwowanie powierzchni wody, niezwłoczna reakcja na sytuacje zagrażające życiu lub zdrowiu pływających oraz podejmowanie akcji ratunkowych i udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym. Do jego zadań należy również sygnalizowanie naruszenia obowiązującego na kąpielisku regulaminu. Wyznaczanie i oznaczanie stref dla umiejących i nie umiejących pływać, poprzez kontrolę stanu wody. Jednymi z ważniejszych obowiązków osoby pracującej w tym zawodzie jest dbanie o sprawność fizyczną, ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności oraz uzupełnianie wiedzy z zakresu ratownictwa. Poza tym, ratownik wodny musi dbać o stan techniczny sprzętu ratowniczego i pomocniczego. Osoba zatrudniona jako ratownik wodny narażona jest na liczne kontakty z ludźmi, co nierzadko prowadzi do konfliktów. Istotna zatem w tym zawodzie jest znajomość podstaw psychologii społecznej oraz zdolności dydaktyczne, ułatwiające kontakt z podopiecznymi. Praca w tym zawodzie może mieć charakter indywidualny lub zespołowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia