List motywacyjny Recepcjonista | StartCV.pl

List motywacyjny Recepcjonista

List motywacyjny Ratownik Wodny
1 lipca 2018
List motywacyjny Rzecznik Patentowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Recepcjonista

Wzór listu motywacyjnego dla Recepcjonisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Recepcjonisty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Recepcjonisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Recepcjonisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Recepcjonisty:

CV Recepcjonista | Podanie o pracę Recepcjonista
 

 

Opis zawodu Recepcjonista

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Recepcjonista.

Recepcjonista to osoba najczęściej zatrudniona w hotelu, reprezentuje go. Do obowiązków recepcjonisty należy zameldowanie, wymeldowanie gości, wydanie kluczy do pokoju, wydawanie ręczników plażowych, ale także rozwiązuje on problemy gości związane z pobytem w hotelu. Do zakresu obowiązków recepcjonisty jest potwierdzanie rezerwacji lotniczych na życzenie klienta czy rezerwacji stolika w restauracji. Jeżeli hotel znajduje się w obiekcie zabytkowym może przedstawić krótką historię budynku lub historię miasta, w którym hotel się znajduje. Do zadań recepcjonisty należy również budzenie gości osobiste lub telefoniczne, jeżeli klient takie sobie zamówi, ale również przyjmuje skargi i zażalenia gości dotyczące pobytu w hotelu. Praca recepcjonisty ma charakter indywidualny lub zespołowy. Na stanowisku recepcjonisty kontakty z ludźmi są bardzo intensywne. Kontakty te obejmują odpowiadanie na pytania, udzielanie rad, opiekowanie się, sprzedaż i świadczenie usług hotelarskich, a także reprezentowanie go. Osoby pracujące jako recepcjonista czasem narażone są na konflikty z ludźmi w wyniku przyjmowania od gości skarg i zażaleń, dlatego ważna w tym zawodzie jest odporność emocjonalna i umiejętność pracy w sytuacjach stresowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia