List motywacyjny Sekretarka | StartCV.pl

List motywacyjny Sekretarka

List motywacyjny Sędzia Sportowy
1 lipca 2018
List motywacyjny Serwisant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Sekretarka

Wzór listu motywacyjnego dla Sekretarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Sekretarki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Sekretarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Sekretarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sekretarki:

CV Sekretarka | Podanie o pracę Sekretarka
 

 

Opis zawodu Sekretarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Sekretarka.

Osoba na stanowisku sekretarki zajmuje się prowadzeniem sekretariatu oraz pomaga w sprawnej organizacji pracy dla swoich przełożonych. Zwierzchnikiem sekretarki jest tylko i wyłącznie jej szef, który wydaje jej polecenia i prośby. Sekretarka powinna być osobą skromną i dyskretną, ale jednocześnie powinna być kompetentna, operatywna, powinna umieć prowadzić rozmowy z ludźmi. Sekretarka zajmuje się układaniem planu dnia dla szefa, prowadzi rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzi kalendarz spotkań i dba o punktualność szefa, podaje kawę lub inne napoje. Sekretarka zajmuje się również wieloma sprawami organizacyjnymi, pamięta o wszystkich uroczystościach oraz pamięta o ważnych dniach dla kontrahentów, takich jak ich urodziny, imieniny czy awanse. Sekretarka łączy wszelkie rozmowy telefoniczne, oraz umawia szefa w innych instytucjach, zajmuje się gość,i pod nieobecność szefa.Sekretarka pracuje w biurze indywidualnie, wyjątkiem są tylko duże sekretariaty, gdzie mogą być dwa, a nawet kilka podobnych stanowisk.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia