List motywacyjny Serwisant | StartCV.pl

List motywacyjny Serwisant

List motywacyjny Sekretarka
1 lipca 2018
List motywacyjny Ślusarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Serwisant

Wzór listu motywacyjnego dla Serwisanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Serwisanta został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Serwisanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Serwisanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Serwisanta:

CV Serwisant | Podanie o pracę Serwisant
 

 

Opis zawodu Serwisant

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Serwisant.

Praca serwisanta polega na utrzymaniu w dobrym stanie i ciągłej sprawności maszyny i urządzenia pracujące w zakładach produkcyjnych. Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie typów i rodzajów urządzeń serwisant specjalizuje się w jednym typie maszyn, np. drukarskich czy szwalniczych. Do jego głównych obowiązków należy kontrolowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, dokonywaniu okresowych kontroli, naprawa lub wymiana zepsutych lub zużytych elementów, a także prowadzenie dokumentacji technicznej i przechowywanie kat gwarancyjnych, sporządzanie raportów. Osoba na tym stanowisku musi mieć wykształcenie techniczne, posiadać bardzo dobrą wiedzę techniczną i praktyczną w zakresie obsługiwanych maszyn. Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, zamiłowanie do majsterkowania i chęć do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy. Głównym przełożonym serwisanta jest kierownik działu technicznego lub kierownik do spraw technicznych. Serwisant pracuje samodzielnie, jednak ma częsty kontakt z ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia