List motywacyjny Spawacz | StartCV.pl

List motywacyjny Spawacz

List motywacyjny Socjolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Specjalista Bankowości
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Spawacz

Wzór listu motywacyjnego dla Spawacza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Spawacza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Spawacza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Spawacza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spawacza:

CV Spawacz | Podanie o pracę Spawacz
 

 

Opis zawodu Spawacz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Spawacz.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku spawacza należy łączenie bądź cięcie elementów wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych, kompozytów lub materiałów ceramicznych. Spawacz w swojej pracy wykorzystuje takie metody i procesy spawalnicze, jak: spawanie gazowe, łukowe elektrodą otuloną, elektrodą nietopliwą w osłonie gazu obojętnego (tzw. TIG - https://foxstal.pl/oferta/uslugi-spawalnicze), elektrodą topliwą łukiem krytym, żużlowe oraz spawanie laserem. Aby wykonać dobrze powierzone zadanie, spawacz musi zapoznać się z dokumentacją techniczną, oczyścić powierzchnię przeznaczoną do spawania, a także odpowiednio określić technologię spawania. Po wykonaniu swojej pracy powinien on wyczyścić i dokonać konserwacji wykorzystanych narzędzi, a także sprawdzić jakość i wykończenie spawu. Stanowisko pracy spawacza jest z reguły samodzielnym miejscem działalności. To on sam przygotowuje stanowisko pracy, dobiera technikę spawalniczą oraz właściwą spoinę. W przypadku pracy w zakładach przemysłowych, spawacz jest członkiem zespołu lub brygady i podlega bezpośrednio brygadziście lub mistrzowi.


 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia