List motywacyjny Spedytor | StartCV.pl

List motywacyjny Spedytor

List motywacyjny Specjalista do Spraw Szkolenia i Rozwoju Zawodowego
1 lipca 2018
List motywacyjny Spiker Radiowy
15 lutego 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Spedytor

Wzór listu motywacyjnego dla Spedytora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Spedytora został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Spedytora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Spedytora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Spedytora:

CV Spedytor | Podanie o pracę Spedytor
 

 

Opis zawodu Spedytor

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Spedytor.

Praca spedytora najogólniej ujmując polega na organizacji przewozów osobowych i towarowych. Prowadzi wszelką dokumentację związaną z przewozem towarów, organizuje tabor, kierowców, wskazuje miejsce załadunku i rozładunku towaru. Ponadto spedytor odpowiada za wszelką dokumentację, w tym za wszelką dokumentację związaną z wysyłką towaru za granicę. Zadaniem spedytora jest również pozyskiwanie nowych klientów. Osoba na stanowisku spedytora musi być komunikatywna, gdyż pracuje z ludźmi, jest w ciągłym ruchu, musi potrafić podejmować trafne decyzje. W swej pracy bezpośrednio odpowiada przed szefem, z którym uzgadnia najważniejsze umowy oraz przed którym rozlicza się ze swojej pracy. Spedytor musi posiadać dobrą kondycję fizyczną i być w pełni zdrowy. Ważny jest dobry wzrok, szybki refleks i zdolność analitycznego myślenia. Osoba ubiegająca się o stanowisko spedytora powinno ukończyć co najmniej szkołę średnią, jednak większe szanse na zatrudnienie mają osoby z wykształceniem wyższym. Wymagana jest znajomość obsługi komputera oraz znajomość co najmniej języka angielskiego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia